LUCIE ČÁPOVÁ  

..průvodkyně na vaší cestě k SOBĚSTAČNOSTI

NEODMÍTEJTE DARY

Miluju sílu Facebooku!

Včera mě požádal  o přátelství Roberto, moje dávná láska z Itálie, se kterou jsem prožila jedno romantické léto, krátce po Sametové revoluci. Před více než 20 lety! 🙂

 

Slunce, moře, moje práce snů v Itálii a k tomu krásný snědý Ital 🙂 ♥♥♥

 

Užívala jsem si tady a teď

Vážně jsem si nemyslela, že si ho snad jednou vezmu za muže a že s ním zůstanu do konce života. NE, užívala jsem si TADY A TEĎ.

 

Užívala jsem si darů, které jsem dostala:  mládí, krásy, slunce, pláže s horkým pískem, romantiky, jízdy v kabrioletu, obdivná pískání Italů.

A s Robertovou zprávou na Facebooku se ten úžasný pocit vrátil! Bylo to jak proměna poté, co otočíte kouzelným prstenem.

 

Tenkrát jsem brala automaticky, že všechny ty dary, které mi život přináší, jsou tu pro mě.  Že si je zasloužím. Vůbec mě nenapadlo o tom pochybovat!

 

Co z toho plyne? Užívejte si života dokud jste mladí? NE!!!

Užívejte si života stále!

Dary jsou tu pro nás!

PODĚKUJME!

PŘIJÍMEJME!

ŽIJME!

Lucie Čápová
Odešla jsem z velkoměsta a už 15 let si buduji svůj ráj na zemi na malé ekofarmě. Nechodím do zaměstnání, farma uživí mě i mé děti, jsme potravinově soběstační, žijeme ekologicky, beze spěchu, šťastně. Toužím předat toto vědění a zkušenost i dalším ženám, je to tak jednoduché a smysluplné! Začít můžete hned, na jakémkoliv místě na světě. Můj příběh a více o životě na farmě si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář