LUCIE ČÁPOVÁ  

...průvodkyně na vaší cestě k SOBĚSTAČNOSTI

Z vděčnosti k Matce Zemi

Všimli jste si, jak krásný je letos podzim? Kolik nádherných darů nám letos příroda dává? Od chvíle, kdy ráno otevřu oči, tak jen žasnu. Tolik nádherných barev!

Tento podzim mi připadá nějaký hezčí, tedy mnohem hezčí než ty předešlé. Vlastně už léto mi připadalo hezčí než ta předchozí 🙂 Vidím tolik nádhery  okolo sebe, cítím tolik lásky a vděčnosti.

Každý den, každou hodinu, každou minutu děkuji za to, že žiju na tak nádherném místě, na tak nádherné planetě. Děkuji ti Matko Země ♥

A pak už chápu proč moje tělo chce jen přírodní stravu a přírodní krémy, které si vyrábím podle nálady a chuti (ráda vás to také naučím ve svých kurzech ♥ )

A tak tento článek bude hlavně o fotkách, o tom, co se mně z té krásy, kterou každý den potkávám, podařilo zachytit a uchovat ve fotoaparátu. Ještě mnohem a mnohem více toho uchovávám v mém srdci. Tam je to nejbezpečnější úložiště, tam se obrázky neztratí.

Zvu vás na prohlídku mých amatérských fotografií a přeju vám, ať i do vašeho srdíčka namalují krásný obraz. Ať nás má co hřát za studených a zamračených zimní dnů!

Až budete mít chuť začít si doma vyrábět své přírodní ňamky pro bříško i pokožku,

stáhněte si zdarma můj eBook 7 + 1 návod, jak být SOBĚSTAČNÁ hned teď nebo se přihlašte na podzimní kurzy výroby kosmetiky v Praze.

Dnešní dopoledne na Farmě

Pohled od mé milované třešinky ke stodole

Stráň na Farmou

Nad Farmou

Cestou do sousední vesničky

Cestou do sousední vesničky

Příroda už si ustýlá na zimní spánek…

…a peřinky svými paprsky prohřívá

Na kopci na Farmou. Tam dole v mlze je celé veliké údolí….a za ním Brdy. Nikdy se nenabažím tohoto výhledu:-)

Ze stejného místa trochu více vlevo:-)

Javory jsou jako vymalované!

Je to nádherný zážitek je touto krajinou

Naše lípa stráží celou farmu, je krásná v každém ročním období:-) Děkuji těm, kteří ji KDYSI zasadili, že se mohu NYNÍ kochat její krásou. O tom proč sázet stromy si můžete přečíst v mém článku Co předáme svým dětem

Lichořeřišnice jsou stále zelené a krásné

Kaštánky, to jsou kuličky štěstí podzimu, miluju je.

Ořech vedle Farmy

🙂

Stromy v dětském hřišti na Farmě

Cesta k Farmě

Pohled do našeho údolíčka

A víc z blízka....
...a ještě víc z blízka pohled na Farmu
Okolo koníků je také krásně barevno.
A krásný výhled do dálky
Tolik barev
U rybníka
U křížku
Vidíte v dálce nahoře sedícího Buddhu?

Vyražte do přírody podívat se na tu nádheru. Nechejte sluneční paprsky ať vám pohladí kůži. Užijte si posledního sluníčka a zažeňte podzimní deprese.

Přihlašte se na podzimní kurzy výroby přírodní kosmetiky. Dostanete nejen recept, jak si doma vyrobit svůj osobní krém, vynikající balzám na rty, účinný deodorant nebo bělící a pečující pastu na zuby. Hotové výrobky si rovnou odnesete s sebou domů. Získáte nové kamarádky, se  kterými budete moct sdílet své úspěchy s výrobou v uzavřené facebookové skupině, která je přístupná pouze pro účastnice mých kurzů. Více se dozvíte zde.

Mějte se přenádherně     Vaše Lucie 

 

 

 

Lucie Čápová
Žiju a tvořím na své malé ekofarmě na rozhraní jižních a středních Čech. Inspiruji se přirozeným tokem života v přírodě, přirozeností s minimem zásahů. Jsme potravinově soběstační, vyrábím přírodní kosmetiku a drogerii, žijeme ekologicky, beze spěchu, šťastně. Vážíme si přírody, zvířat, rostlin a půdy a oni se nám za to odvděčují. Toužím předat toto vědění a zkušenost i dalším ženám a mužům, je to tak jednoduché a smysluplné! Přijeďte se k nám na farmu inspirovat. Začít žít v souladu s přírodou a svým tělem můžete hned, na jakémkoliv místě na světě. Můj příběh a více o životě na farmě si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář